Transport RTV/AGD

Zajmujemy się profesjonalnym transportem dużego i małego AGD i RTV. Jeśli chodzi o tego typu sprzęty, również należy zwrócić uwagę, jak firma transportowa się do nich zabiera. Klienci zwykle patrzą z przerażeniem na swoje lodówki wysokości 170 cm do 180 cm, jako wielkie i ciężkie sprzęty, problematyczne do transportu. Okazuje się jednak, iż lodówki nie są takie groźne, ich waga najczęściej jest mniejsza niż waga pralek rodzinnych. Podczas transportu tego typu AGD, należy zwrócić uwagę jak ułożone są one na aucie, lodówki powinny stać lub ewentualnie być pochylone. Pod żadnym pozorem nie wolno ich kłaść poziomo, grozi to trwałym uszkodzeniem sprzętu. Po transporcie należy odczekać około 2 godzin, przed podłączeniem lodówki by czynnik chłodzący uspokoił się i wrócił do normalnego poziomu.
Pralki są najczęściej najcięższym AGD w Państwa domach. Do transportu pralek wystarczy siła oraz dbałość. Pralka oczywiście musi być przewożona w pozycji stojącej, inaczej woda która została w bębnie i filtrze zaleje nam rzeczy włożone już do auta.

Każdego rodzaju mniejszy sprzęt AGD, musi być odpowiednio zabezpieczony. Najlepiej w oryginalny karton. Jeśli nie posiadamy oryginalnego opakowania, należy sprzęt owinąć kocem/ręcznikiem i włożyć do kartonu/torby, oznaczając co w nim dokładnie jest.
Telewizory LED LCD i inne, powinny być przewożone w kartonach dedykowanych, jesli takiego nie mamy, przygotujmy telewizor owijając go kocem lub ręcznikiem. Nasi pracownicy odpowiednio zabezpieczą sprzęt na aucie.

Drobny sprzęt RTV typu kina domowe oraz odtwarzacze, powinny być zapakowane w kartony dedykowane, gdy nie posiadamy już oryginalnych kartonów od sprzętu, zadbajmy by urządzenia były włożone do kartonów osobnych i odpowiednio zabezpieczone. Kolumny głośnikowe, również owijajmy ręcznikami lub kocami, jeśli Państwo tego nie zrobią, nasi pracownicy odpowiednio zabezpieczą sprzęt na samochodzie.