Transport pianin

Transport pianin, przewóz pianin z noszeniem Gdańsk

Transport pianin- najczęstszy gabaryt jaki wozimy. Przewóz pianin to nie łatwa sprawa i należy się bardzo dobrze zastanowić, komu powierza się to zlecenie. Rodzaje pianin są różne. Pracownik musi mieć choć trochę wiedzy jakie pianino przenosi. Najlepsi z nas rozróżniają je wyłącznie po dźwięku jednego klawisza.

Większość pianin w Trójmiejskich domach to pianina tak zwane post komunistyczne, proste. Są to niskie pianina ok 1,2 m wys. Takie pianina są najlżejsze i najłatwiejsze do transportu. Można je stawiać na bok w ciasnych klatkach oraz windach.

Choć podobnie do grzybów i te niskie mogą oszukać. Parę modeli o podobnej wysokości i wyglądzie, są to pianina, których nie można stawiać na bok, pod żadnym pozorem. Gdy je postawimy na bok dobre nastrojenie będzie już niemożliwe i choć działać będą to już nie w ten sam sposób.

Jak je dokładnie rozróżnić to już tajemnica naszych pracowników.

Wyższe pianina, są to zwykle modele zabytkowe, często w stylu mebli gdańskich, sięgają ok 1,4 – 1,5 i często zdobione są różnorakimi frezami i listwami. Przewóz tego typu pianin jest bardzo niebezpieczny zarówno dla sprzętu jak i dla noszących. Tutaj filozofia jest już większa niż w przypadku poprzedników. Są one również dużo cięższe.

Podczas przewozu pianin zawsze zabezpieczamy sprzęt w odpowiedni sposób, nie każdy wie ale czasem, źle zabezpieczone pianino może się rozpaść na dwie części podczas przenoszenia.

 

Przewóz fortepianów

Fortepian jest rzadziej spotykanym meblem podczas przeprowadzek. Dlatego jeszcze skrupulatniej dobierajmy zleceniobiorców. Jest wiele technik przenoszenia fortepianów bezpiecznie. Zwykle jest co czasochłonna i ciężka praca, szczególnie kiedy w grę wchodzą piętra.

Transport i przenoszenie rzeczy ponad gabarytowych

Sejfy, sprzęty siłowe, wagowe meble – dla nas to normalka! Zajmiemy się wszystkim czego Państwo od nas oczekują. Posiadamy nowoczesny sprzęt ułatwiający nam super ciężkie zadania oraz silne doświadczone brygady.

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny usługi.