Transport Gdańsk

Dbając o każde z powierzonych nam zleceń, szybko i sprawnie wykonamy usługę transport Gdańsk, niezależnie czy potrzebują Państwo przewieźć rzeczy kilka ulic dalej czy szukają transportu na dłuższą trasę. Nasza firma to zespół ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z uśmiechem i odpowiedzialnością, dlatego gwarantujemy pełen profesjonalizm i precyzję w tym co robimy.

Przewozimy zarówno meble, pianina jak i sprzęty RTV/AGD. Na życzenie naszych Klientów zajmujemy się także demontażem oraz pakowaniem rzeczy. Posiadamy do tego odpowiednie zabezpieczenia i materiały typu kartony, folie itp. Kiedy dojedziemy na miejsce możemy także ustawić rzeczy w odpowiednio przeznaczonym do tego miejscu.

Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z transportem różnego rodzaju rzeczy oraz z cennikiem usług, który uzależniony jest głównie od ilości przejechanych kilometrów oraz ilości osób, które będą dla Państwa pracować. Posiadamy niskie i konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm zajmujących się transportem.