O nas

Relokum- Przeprowadzki Gdańsk i Europa

Relokum to firma przeprowadzkowa z pasją. Zrzesza ludzi, którzy lubią to co robią. Każdy z kierowców to starannie dobrany przez rekrutantów kandydat, który za kierownicą czuje się najlepiej. Załogi przeprowadzkowe są … przez młodych i ambitnych, silnych ludzi, którzy podczas pracy zwykle są uśmiechnięci, a zawsze zadowoleni. Pracujemy szybko i dokładnie – nie naciągamy klientów na ich czas. Jesteśmy uczynni i tworzymy atmosferę zaufania wśród naszych klientów. Usługa przeprowadzki Gdańsk i Europa może zostać rozszerzona o czynności dodatkowe, takie jak montaże, demontaże oraz utylizację starych mebli.

Przeprowadzka to zwykle bardzo trudna sprawa dla właścicieli mieszkań lub lokali. Pakowanie i rozpakowanie kartonów, ustawianie mebli potrafią spędzić sen z powiek. W tym również możemy pomóc. Jeśli klient sobie tego życzy możemy przeprowadzić kompleksową usługę polegającą na dostarczeniu niezbędnych materiałów, zapakowaniu rzeczy, załadunku, przewozu, rozładunku i rozpakowaniu. Często zdarza się, że po podpisaniu umowy klient zostawia nas na cały czas przeprowadzki i przychodzi na gotowo urządzone mieszkanie.

Na życzenie klienta zapewniamy wszelkie materiały pomocnicze typu folie, koce, taśmy, kartony itp.

Doświadczenie Relokum- Przeprowadzki Gdańsk

Przeprowadzki w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie niestety często narażone są na zmianę pogody i mocne wiatry dlatego, przygotowani jesteśmy do pracy w każdych warunkach. Nic nie przeszkodzi nam w dokończeniu pracy.

Nie narażamy klienta na sytuację nie przyjazdu ekipy. Nie zdarzyło się to nigdy i nigdy się nie zdarzy aby nasza centrala lub kierowca przestali odbierać telefon, ekipa nie pojawiła się lub wystąpił błąd w adresie. Wybierając nas jesteście Państwo w dobrych rękach i możecie nam zaufać, jest to atut który nasi stali klienci cenią sobie najbardziej. Dla nas najważniejsi są ludzie i wiemy, że tylko dzięki ludziom możemy osiągać nowe sukcesy w branży.

Nie znajdą Państwo na naszej stronie referencji ponieważ u nas liczy się również dyskrecja. Nauczyliśmy się, że ludzie nie lubią rozgłaszać, że się przeprowadzają gdzie i kto, chyba że zaufanym ludziom. Przeprowadzaliśmy duże firmy, aktorów, znane osoby, oraz celebrytów, nie chwalimy się tym dlatego krąg zaufanych klientów się powiększa.

Od naszych ekip żadna postronna osoba podczas przeprowadzki nie dowie się również gdzie klient się przeprowadza. Dlaczego o tym wspominamy na stronie? Dlatego, że to częste przypadki. Wiemy, że powody przeprowadzek są różne i często nie chcemy mówić starym sąsiadom gdzie będziemy mieszkać. Rozumiemy to dlatego nikomu nie podajemy żadnych danych powierzonych przez klienta. Bardzo często zdarzają sie pytania typu: „A gdzie Ci Państwo spod 3 będą mieszkać? Pewnie jakieś luksusy?” „No i gdzie z tym jedziecie” lub inne dopytki.

Podsumowując nasze przeprowadzki są: Szybkie, dokładne, tanie, godne zaufania, dyskretne i należycie wykonane.

Jak wygląda przeprowadzka?

Standardowa przeprowadzka, jest to usługa obejmująca wyniesienie ze starego mieszkania, przewóz i wniesienie do nowego miejsca, rzeczy które są już zapakowane. Podczas takiej usługi, mogą wystąpić dodatkowe czynności takie jak zabezpieczenie mebli, odłączanie sprzętów rtv i AGD lub inne. Te czynności wliczone są w cenę przeprowadzki, zwiększają jedynie jej czas.

Przeprowadzka kompleksowa, jest to przeprowadzka OD A DO Z. Klient podczas takiej usługi może zdać się wyłącznie na nas i jedynie obserwować szybkie efekty naszej pracy. Przywozimy wszelkie potrzebne materiały i pakujemy rzeczy do kartonów, worków lub skrzynek. Jesteśmy bardzo doświadczeni w tego typu usługach, także nic nas nie zaskoczy. Podczas tej usługi mogą również nastąpić sytuacje w których zajdzie potrzeba dodatkowych czynności takich jak w przypadku przeprowadzki standardowych, również są one wliczone w cenę.

Przewóz rzeczy, często zdarza się również że wozimy pojedyncze rzeczy między mieszkaniami lub ze sklepów. Takie przewozy realizujemy szybko i z należytą dbałością o państwa mienie.

Wykonujemy przeprowadzki Gdańsk, przeprowadzki Gdynia, w Sopot oraz na terenie całego pomorza. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego okręgu. Przeprowadzamy na terenie całego kraju i Europy.

Usługi transportowe do innych miast Polski i Europy, które wykonujemy przeprowadzane są ściśle według prawa i życzeń klienta. Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie w najlepszym czasie. Wykonujemy zlecenia dobowe („bez przerwy”), gdy klientowi bardzo się spieszy. Zawsze dostosowujemy się do klienta. Usługa Przeprowadzki Gdańsk czy Europa również może być, standardowa lub kompleksowa. Podczas tej usługi wypełniane są przez nas wszelkie formalności związane z przewozem do innych państw.

Z kierownikiem przeprowadzki, który wykonuje przewóz, zawsze jest kontakt 24h, podczas usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem przeprowadzki