Przeprowadzki do Europy

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi przeprowadzkowe do krajów europejskich. Jak w przypadku przeprowadzek krajowych, mogą Państwo wybrać opcję standardową oraz kompleksową usługę z pakowaniem.

Od pierwszego kontaktu do rozładunku na miejscu docelowym, współpracują Państwo z naszą firmą. Nie polegamy na pośrednikach, podwykonawcach i jesteśmy jedynym zleceniobiorcą Państwa przeprowadzki. O tym, dlaczego jest to tak ważne, przeczytają Państwo na naszym blogu w artykule: „Przeprowadzki Międzynarodowe”

Wybierając naszą firmę, Państwa rzeczy będą bezpieczne i na pewno nie wynikną żadne dodatkowe opłaty oraz nieporozumienia.

Dzięki profesjonalnemu podejściu, wygodnych warunkach i rozsądnej cenie, przeprowadzamy całe grupy pracowników z tych samych firm. Jesteśmy jedną z najczęściej polecanych firm do tego typu przeprowadzek.

Grupa doświadczonych kierowców międzynarodowych, daje nam przewagę w każdym punkcie wykonywanego transportu. Pełna znajomość tras (większość kierowców, w większości trasy, nie używa nawet GPS), parkingów oraz społeczności w krajach europy.

Pełna dokumentacja transportu. Sporządzona w profesjonalny i w odpowiedni sposób